MENÜ

Yenilenen iPod nano İncelemesi

199 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Yenilenen iPod nano İncelemesi

Geçtiğimiz haftalarda iPod ailesinin en sevilen üyelerinden biri olan iPod touch‘ı 8 MP kamera ve A8 işlemci ile birlikte güncelleyerek 6. nesil ürün ile karşımıza çıkan Apple, aynı zamanda yeni nesil iPod touch’ı renk seçenekleri olarak da güncellemişti.

:: 3 Yeni iPod Kutu Açılımı 

İlk olarak Apple Music için yayınlanan iTunes güncellemesinde ortaya çıkan pembe, mavi ve altın rengi seçenekleri ile iPod touch ailesini güncelleyen Apple, aynı zamanda iPod ailesinin diğer üyeleri, iPod Shuffle ve iPod nano’yu da altın rengi, gümüş rengi, mavi, pembe ve uzay grisi renk seçenekleri ile satışa sunmaya başladı. 

Biz de sizler için 6. nesil iPod touch‘ın yanı sıra, onunla birlikte yenilenen iPod nano ve iPod Shuffle için de kısa bir izlenim videosu hazırladık, dilerseniz sözü çok uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Özellikle 5. nesil iPod touch‘ın tanıtımından sonra yıllardır iPod ailesini bir kenara attığı için sıkça eleştirilen Apple, geç de olsa iPod touch’ı güncelledi ancak daha önce hazırladığımız inceleme videosunda da görebileceğiniz gibi bu güncelleme birçok kullanıcıyı memnun etmemişti. 

:: 6. Nesil iPod touch İnceleme

iPod nano ve iPod Shuffle‘da ise renk dışında başka hiç bir değişiklik yapmayan Apple, kullanıcıları yavaş yavaş iPod tarafından uzaklaştırmaya çalışıyor gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen yıllarda klasik iPod’a olduğu gibi şimdiki iPod ürünlerinin de birer birer yok olduğunu görecek miyiz?

:: Favori iPod’unuz hangisi?

    Haberin Devamini Oku >>

    Yorum Yaz
    UA-58726604-1