MENÜ

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Sevenlerini Üzecek

425 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Sevenlerini Üzecek

Yapımı tamamlanan Uncharted 4 için yeni bilgi ve açıklamalar gelmeye devam ediyor. Uncharted 4 oyununu sürekli olsrak bir hırsızın sonu sloganı ile lanse eden oyunun yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, Nathan Drake‘in yeni macerası hakkında iddialı konuştu.

“Bence oyuncular Uncharted 4’ün finali ile ilgili oldukça fazla tartışmalar yapacaklar. Test sürecinden çıkardığımız sonuç bizi büyük tartışmaların beklediğidir. Anlaşmazlık olması bizimde istemediğimiz bir durymdur, fakat yine de çok heyecanlıyım. Uncharted in hikayesini sizlere anlatmamı istermisiniz ? Tabiki istemezsiniz, bu sürpriz oyuna kalsın”

İlk oyunuyla 2007 yılında tanıştığımız uncharted serisinin son oyunu tamamen Türkçe olarak büyük finalini gerçekleştirecek. ‘Bir Hırsızın Sonu’ ile hem Uncharted’a, hem de Nathan Drake’e kalıcı olarak veda edeceğiz.
Tamamen Türkçe seçeneği ile çıkış yapacak olan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, 10 Mayıs’ta oyun severlerin beğenisine sunulacak. Bu durum bizleri hem sevindiriyor hemde hüzünlendiriyor.

Yorum Yaz
UA-58726604-1