MENÜ

Sony Smartband 2 Tanıtıldı

207 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Sony Smartband 2 Tanıtıldı

Japon teknoloji devi Sony, IFA 2015 öncesinde yeni nesil aktivite takip bilekliği Smartband 2’yi tanıttı. Smartband 2 daha önceleri yanlışlıkla ortaya çıkmışken şimdi ise resmen tanıtıldı. Akıllı takip bilekliğinin yeni nesili Smartband 2, su geçirmezlik konusunda artık daha dayanıklı, nabız ölçebiliyor ve renkli LED bildirim ışıklarına sahip.

:: Sony SmartBand Talk Türkiye’de Satışa Sunuldu

İşte Smartband 2!

Yenilenen Smartband 2, aslında bir aktivite takip bilekliği. Ancak bunun yanında sahip olduğu kalp ritmi ve nabız sayısı ölçebilmesi ile de dikkat çekiyor. Akıllı telefonlara bağlı olarak çalışacak olan Smartband 2, beraberinde bir ekran ile gelmiyor.

Üzerinde yer alan LED ışıklarla kullanıcısını bilgilendiren akıllı bileklik aynı zamanda bağlantı kurmuş olduğu telefona gelen arama, mesaj veya herhangi bir bildirim söz konusu olduğu zaman kullanıcısını titreşim ile uyarıyor. Oldukça şık ve basit bir görünüme sahip olan akıllı bileklik, kullanım açısından da oldukça rahat gözüküyor.

15-08/21/smartband2-668x347.jpg

IP68 sertifikasına sahip olan akıllı bileklik, 3 metreye kadar 30 dakika boyunca suya ve toza karşı dayanıklılık sunuyor. Uyku takibi de yapabilen Smartband 2, ayrıca stres takibi de yapıyor. Tüm bunları kontrol etmek için tek yapmanız gerekense Sony Lifelog uygulamasını telefonunuza kurmak.

iOS (8.2 ve üzeri) ve Android (4.4 ve üzeri) cihazlarda kullanılabilen Sony Smartband 2, şarj konusunda ise umut verici. 1 saatte şarj olduğu belirtilen Smartband 2, 2 gün boyunca şarja ihtiyaç duymuyor.

Fiyat konusunda ise Eylül ayında 60 ülkede satışa sunulacak olan Smartband 2 için belirlenen rakam 119 Euro. İlk olarak siyah ve beyaz renklerinin satışa sunulacağı açıklanan Smartband 2, ilerleyen günlerde pembe ve mavi renklerle karşımıza çıkacak.

:: Sony Smartband 2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

    Haberin Devamini Oku >>

    Yorum Yaz
    UA-58726604-1