MENÜ

Snapchat’ten, Mobil Veri Odaklı Güncelleme!

234 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Snapchat’ten, Mobil Veri Odaklı Güncelleme!

Android ve iOS tarafının popüler sosyal ağlarından olan Snapchat, gizlilik odaklı fotoğraf paylaşımına imkan tanıyan sistemi ile kullanıcıların dikkati çekmeyi başarmış ve kısa zamanda popüler uygulamalar arasında yer almıştı. Gelişim sürecine devam eden Snapchat, kullanıcı geri dönüşeriyle paralel olarak yenilikler ve düzeltmeler de yayınlamayı sürdürüyor.

:: Apple Store ve Google Play Store Savaşı!

Son gelen iOS ve Android Snapchat uygulaması güncellemesi ile de, kullanıcılardan aldığı geri dönüşlerin neticesi olarak artık Travel Mode yani Seyahat Modu, aktif edilmiş oldu.

15-08/11/news2-snapchat-ios-ve-android-guncellemesi-2015.jpg

Snapchat’in yeni Seyahat Modu!

Yeni güncelleme ile kullanıcıların hizmetine sunulan Seyahat Modu, mobil veri kullanımı azaltmak adına hazırlanmış bir yeni servis… Zira Seyaha Modu aktif edildiği zaman, hikayeler, güncellemeler ve gönderilerin otomatik olarak yüklenmesinin önüne geçilmiş. Sadece kullanıcının Travel Mode açık iken üzerine tıkladığı güncellemelerin yüklenmesine imkan sağlayan bu yeni özellik ile Snapchat, kullanıcılarının özellikle yurtdışı kullanımlarında büyük mobil veri tasarrufu sağlayabileceklerini vurguluyor!

Snapchat Güncellemesi ile Emoji Kullanımı Mümkün Hale Geldi!

15-08/11/news-snapchat-ios-ve-android-guncellemesi-2015.jpg

Bilindiği gibi Snapchat kullanıcıları fotoğraflarını paylaşmadan önce üzerine yazı veya sembol ekleyebiliyordu. Yeni gelen Snapchat güllemesi ile emoji ve yeni sembollerin de bu kapsama dahil edildiği dikkat çeken yeniliklerden olmuş.

Söz konusu emoji desteğini ve Travel Mode yani Seyahat Modunu, iOS ve Android Snapchat uygulamanızı güncelleyerek, deneme imkanı bulabilirsiniz.

:: Snapchat’in yeni Seyahat Modu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Emoji desteğinin gelmiş olması kullanıcıların aktif kullanımını etkiler mi?

    Haberin Devamini Oku >>

    Yorum Yaz
    UA-58726604-1