MENÜ

Silkroad R Rehberi

888 defa okunduYorumlanmadı, kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Silkroad R Rehberi
YayımcıJoyMax
DilTürkçe
TürSavaş / Aksiyon
PvPVar
Yaş Sınırı
OynanışYüksek

 

HEMEN İNDİRKAYIT OL

 

17 Ocak 2012’de final yayınına başlayan Silkroad-R, JoyMax‘in dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşan Silkroad isimli MMORPG oyununun geliştirilmiş yeni versiyonu olarak lanse ediliyor. Silkroad’dan bağımsız olarak yeni kurulum dosyasıyla kendine ait sunucular üzerinden yayına başlayan oyuna eski JoyMax üyeleri yeni hesap açmadan giriş yapabilecek.

Silkroad’da sabit bir iş yok. Tüm oyuncular herhangi bir sınırlama getirilmeden karakterlerini büyütmeye yardımcı olmak için kendi promosyonlarını rahatça yapabilir. Avcı veya Hırsız arasında değişiklik yapmak oyuncunun istediğini ve kaderini değiştirecek

Oyuncunun karşılaşacağı ilk deneyim, keşfedilmeyi ve yeniden örgütlenmeyi bekleyen büyük bir dünyadır; sürekli bir gelişim macerası.

Oyun sunucuları, hiçbir gecikme yaşanmadan büyük sayıda oyuncu gruplarını barındırabilecek ve minimum yükleme sürelerine karşılık oyunculara daha fazla içerik sunabilecek sorunsuz ve birbirine benzer dünyalar oluşturan bir sisteme sahiptir. Daha da önemlisi, karakterlerin dinamik animasyon teknikleriyle harmanlanmış doğal hareketleri oyunculara benzersiz bir dünya sunar.

Silkroad size açık. Ticaret yaparak büyük paralar kazanıp kazanmayacağınız, haydutlarla dolu devasa kıtalarda avlanan yalnız kurt olup olmayacağınız veya Silkroad’da huzuru sağlayan etkin bir muhafız olup olmayacağınız tamamen size bağlıdır.


Silkroad R Ekran Görüntüleri

Yorum Yaz
UA-58726604-1