MENÜ

Samsung’dan Yepyeni Bir Cihaz!

186 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Samsung’dan Yepyeni Bir Cihaz!

Samsung özellikle çıkardığı akıllı telefonlar, televizyonlar, bilgisayarlar ve benzeri ürünlerle bilinen bir marka. Son zamanlarda da şirketin Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+‘ı tanıtacağını biliyor ve bu telefonlar hakkında sızıntı şeklinde bilgiler alıyorduk. Şimdi ise Samsung’un bambaşka bir alanda yeni bir ürün tanıtacağı bilgisi geldi.

Samsung Drone işine mi giriyor?

Samsung‘un büyük bir proje olarak üzerinde çalıştığı ve ilerde piyasaya sürmeyi hedeflediği cihaz, akıllı telefonlardan, tabletlerden ve giyilebilir teknoloji ürünlerinden tamamen farklı bir ürün olacak. Kameralı drone olacağı söylenen yeni cihazın Project Selfie Camera Drone kod adıyla geliştirildiği söyleniyor. Anlaşılan o ki Samsung ilgisinin bir kısmını tek tıkla selfie çekebilen drone‘lara yöneltmiş durumda.

Drone hakkında bilgiler şu an çok az ancak gelen bilgiler cihazın hala daha geliştirildiği yönünde. Samsung, daha önce de üzerinde çalıştığı akıllı saatler, fitness ürünleri, sanal gerçeklik cihazları ile piyasaya her zaman yeni bir soluk getiren bir şirket olarak bilindiğinden bu son gelen “drone” söylentisinin büyük ihtimalle doğru olduğunu tahmin edebiliriz. Drone’lara ilgi şu sıralar pek yüksek seviyede olmasa da Samsung bu cihazı iyi bir batarya ömrü ve iyi bir çekim kalitesiyle getirirse yeni selfie drone’u, adrenalin tutkunları ve gezginler tarafından oldukça rağbet görecek bir ürün olabilir.

:: Drone’lar konusunaki görüşleriniz nelerdir?

    Haberin Devamini Oku >>

    Yorum Yaz
    UA-58726604-1