MENÜ

Samsung Gear Fit 2 Pro tanıtıldı

38 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Samsung Gear Fit 2 Pro tanıtıldı

Samsung, Gear Fit 2 Pro giyilebilir spor takip bandının tanıtımını Galaxy Unpacked etkinliği ile birlikte gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Gear Fit 2 modelinin yükseltilmiş versiyonu olan Gear Fit 2 Pro çok daha yetenekli.

Samsung Gear Fit 2 Pro özellikleri

Samsung Gear Fit 2 Pro, artık 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı olmasıyla öncelikle yüzmeyi sevenlerin oldukça hoşuna gidecek bir yenilik yapmış durumda. Yani artık suya girmeden önce spor bandınızı bir kenara çıkartıp koymanıza gerek kalmıyor. Ayrıca, yeni Speedo uygulaması sayesinde yüzme etkinliğinizle ilgili verileri de takip etmenize yardımcı olunuyor. Yeni ve geliştirilmiş kayış ve tokasıyla çok daha dayanıklı hale gelen ürünün, yüzme sırasında kolunuzdan çıkıp gitme ihtimali de ortadan kaldırılmış.

17-08/23/samsung-gear-fit-2-pro-spor-bandi-sdn-02.jpg

Yüzme özellikleri dışında Gear Fit Pro 2 geçtiğimiz yılın modeliyle hemen hemen aynı diyebiliriz. Galaxy App Store üzerinden yine aynı uygulamaları ve saat arayüzlerini giyilebilirinize yüklemeniz mümkün. Yine kavisli AMOLED ekran, koşuların takibi için dahili GPS sunulan ürünün, 3-4 günlük batarya ömrüne sahip olduğu belirtiliyor. Kalp ritmi takibi, adım sayma ve koşu takibi de yine ürünün yeteneklerinden.

Siyah ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olan Samsung Gear Fit Pro 2 için fiyat bilgisi ve çıkış tarihi henüz verilmedi ancak tahminler ürünün 199 dolarlık fiyat etiketine sahip olacağı yönünde.

:: Samsung Gear Fit Pro 2 sizce nasıl olmuş?

SDN – ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
UA-58726604-1