MENÜ

Rockstar’dan GTA 5 Hikaye DLC Açıklaması

208 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Rockstar’dan GTA 5 Hikaye DLC Açıklaması

Tüm zamanların en çok satan oyunlarından GTA 5, 2013 yılının Eylül ayında piyasaya çıkmıştı. Başarılı oyun, daha sonraki yıllarda yeni nesil konsollar ve PC için de gelmişti.

:: GTA Serisinden Rekor Satış!

GTA 5, hikaye modu ve GTA Online ile serinin hayranlarının beğenisini kazanmıştı. Zaman içerisinde GTA Online için yeni eklenti ve Heist DLC‘leri çıksa da oyuncular, en azından bir tane hikaye DLC‘si bekliyordu.

GTA 5 için yakın zamanda hikaye odaklı DLC gelmeyecek!

Ancak Rockstar yaptığı açıklamayla hikaye DLC‘si bekleyen hayranlarına kötü haber verdi. Günde 8 milyon oyuncunun GTA Online‘a giriş yaptığını söyleyen Rockstar, tekli oyuncu modu için bir hikaye DLC’sinin yakın bir sürede gelmeyeceğini açıkladı.

Hikaye DLC‘si için sorulan soruya Rockstar yetkilisi Imran Sarwar, “Bizim şu an odaklandığımız tek yer GTA Online. GTA 5’i geliştiren ekibin tamamı şu an GTA Online’ı daha iyi bir noktaya getirmek için çalışıyor” yanıtını verdi.

15-09/11/gta.jpg

Rockstar, daha önce 2014 yılında GTA 5 için detaylı bir hikaye DLC‘sinin geleceği sözünü vermişti. Şimdi ise şirket bu planını ya tamamen rafa kaldırdı ya da çok daha ileri bir tarihe erteledi.

Bunun yanında GTA Online‘daki Heist görevlerine de değinen Sarwar, daha önce çıkardıkları Heists DLC‘sinin GTA Online kitlesini yeniden canlandırdığını ve beklentilerini karşıladığını ancak bundan sonra yeni bir Heists DLC‘sinin gelmeyeceğini açıkladı.

GTA Online’a yeni özellikler ekleniyor

Bu arada GTA Online‘a gelecek yeni güncelleme ile serbest dolaşma modunda iken 12 dakikada bir gerçekleşecek rastgele olayların oyuna ekleneceği öğrenildi. Ancak bu güncelleme sadece Xbox One, PS4 ve PC’deki GTA 5 sahiplerini kapsayacak.

:: GTA 5’e hikaye DLC’si yakın bir zamanda gelmeyecek. Tepkileriniz neler?

    Haberin Devamini Oku >>

    Yorum Yaz
    UA-58726604-1