MENÜ

PERDİGİTAL Haftasonu Özel Oyuncu Etkinlikleri

298 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
PERDİGİTAL Haftasonu Özel Oyuncu Etkinlikleri

CS GO TURNUVALARI
CS:GO fırtınası Perdigital Saha ekibiyle yayılmaya devam ediyor. Türkiye’nin birçok ilinde farklı takımların yarıştığı turnuvalar İninal ve Perdigital sponsorluğunda devam ediyor. Bu hafta ki turnuva yeri ise 05.06.2016 Pazar günü saat 11.00’da Balıkesir “Çabuk Net İnternet ve Bilgisayar” İnternet Kafe olacak. Turnuva birincilerine para ödülünün verildiği turnuvalar farklı illerde ve internet Kafelerde tüm hızıyla devam edecek. Detaylı bilgi almak isteyen veya katılmak isteyen oyuncular www.perdigital.com sayfasını ziyaret edebilir ya da Perdigital FB sayfasından etkinlikleri takip edebilir.

WOLFTEAM
Haziranda Wolfteam’cilere etkinlik sürprizleri… İstanbul, Adana, İzmir başta olmak üzere birçok farklı illerde Perdigital Direct Transfer sponsorluğunda Wolfteam İnternet Kafe turnuvaları gerçekleştirilecektir. Eğlence, rekabet ve sürprizlere hazır isen Perdigital etkinlik sayfasını ziyaret ederek turnuvalarımıza katılabilirsiniz.

KARANLIK IŞIK HAFTA SONU KODLARI
Perdigital hafta sonu etkinliklerinde Karanlık Işık oyuncularına sürpriz avantajlar sunacak. Cumartesi günü yapılacak Facebook etkinliğini ve sürpriz fırsatını kaçırmamak için duyurul?arı takip edin. Oyunculara özel hediye kodları sizleri bekliyor olacak. https://www.facebook.com/perdigital

Yorum Yaz
UA-58726604-1