MENÜ

Nokia OZO VR Tanıtıldı, İşte Özellikleri!

226 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Nokia OZO VR Tanıtıldı, İşte Özellikleri!

Akıllı telefon pazarına eskisi gibi geri dönmesi zor olan Nokia, yeni pazarlara açılıyor. İlk olarak Faxconn ile Nokia N1 adındaki Android tableti tanıtan marka, şimdi de sanal gerçeklik pazarına adım atmaya hazırlanıyor. Fakat bir sanal gerçeklik gözüğü ile değil.

Tasarımı ile dikkat çeken Nokia OZO VR karşınızda!

Sanal gerçeklik alanında uzun zamandır çalıştığı ortaya çıkan Nokia, geçtiğimiz günlerde bir etkinlik davetiyesi yayınlamıştı. Bu davetiyede görünen cihazın ne olduğu ise bugün belli oldu.

:: Nokia Yeni Bir Ürün Tanıtacak!

Davetiyedeki etkinliği gerçekleştiren Nokia, özellikle film yapımcılarını hedefleyerek Nokia OZO VR adlı cihazını tanıttı. Bir çeşit kameralar topluluğu olan Nokia OZO VR, üzerindeki 8 adet kamera ile özellikle GoPro‘ya rakip olarak 360 derece videolar çekebiliyor.

Film yapımcıları hedeflenerek, yıl sonunda satışa sunulacak!

Bir sanal gerçeklik gözlüğü ile bağlantılı olduğunda neyi çektiği anlık ve detaylı olarak izlenebilen Nokia OZO VR, diğer pek çok çoklu kamera sistemlerine kıyasla tasarımsal olarak daha başarılı.

Şu an için tam satış tarihi ya da fiyatı açıklanmayan Nokia OZO VR, 2015 yılı sonlarında satışa sunulacak. Bakalım Nokia OZO VR beklenen ilgiyi görebilecek mi?

Nokia OZO VR hakkında söyleyeceklerimiz bu kadar. Hazırladığımız Nokia OZO VR detaylı fotoğraf galerisine, aşağıdaki bağlantı ya da fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz.

:: Detaylı Nokia OZO VR fotoğrafları için buraya tıklayın.

15-07/29/10-nokia-ozo-vr-photos-shiftdeletenet.png

:: Nokia OZO VR sanal gerçeklik kamerasını beğendiniz mi?

    Haberin Devamini Oku >>

    Yorum Yaz
    UA-58726604-1