MENÜ

Mac Bilgisayar Alana, Beats Hediye!

239 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Mac Bilgisayar Alana, Beats Hediye!

Apple, İstanbul’da açtığı 2 Apple Store’un yanında Online mağazasıyla da tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Bu bağlamda, Apple Eğitim kategorisi altında düzenlediği bir okula dönüş kampanyası ile Apple, Mac bilgisayar alan kullanıcılarına Beats Solo2 hediye edeceğini açıkladı!

:: Apple Music, 10 milyon barajını geride bıraktı!

Apple, Beats Solo2 Hediye Ediyor!

15-08/08/news_-apple-turkiye-mac-bilgisayar-alana-beats-solo-2-kulaklik-hediye-ediyor-2015.jpg

Bilindiği gibi Apple, Eğitim için Store adı altında, öğrenciler ve eğitmenler için belirli indirimlerle geçerli müşterilerini, ürünleriyle buluşturuyor. Belirli bir oranda, öğrenci ve eğitmenlere indirim sağlayan Apple, okulların açılması öncesinde alışveriş yapacak öğrenciler veya öğretmenler için, Beats kulaklık hediye kampanyası düzenledi.

15-08/08/news_2-apple-turkiye-mac-bilgisayar-alana-beats-solo-2-kulaklik-hediye-ediyor-2015.jpg

Söz konusu kampanyaya göre Apple Eğtim Mağazası’ndan satın alınacak iMac, Mac Pro, Yeni MacBook, MacBook Air veya MacBook Pro modellerinden herhangi birinin yanında, 699 Lira fiyat etiketine sahip Beats Solo2 kulaklığını hediye edilecek. Hediye kapsamının detaylarında, herhangi bir özelleştirme yapılsın ya da yapılmasın her Mac bilgisayar alana, 699 Lira Beats çeki hediye edileceği yer alıyor.

Hediye edilen bu Beats Solo2 ürünü, kablolu modeli kapsıyor. Ancak, eğer ki kullanıcılar Beats Solo2 Wireless modelini tercih etmek isterlerse de Apple, aradaki fiyat farkının yani 300 Liranın ödenmesi koşuluyla, yine 699 Liralık bir çek hediye ediyor. Ancak tabii ki bu çek sadece Beats Solo2 Wireless ürünü için geçerli. Yani farklı bir ürün için kullanılma imkanı bulunmuyor.

15-08/08/news_1-apple-turkiye-mac-bilgisayar-alana-beats-solo-2-kulaklik-hediye-ediyor-2015.jpg

Şu an için sadece Apple Eğitim Mağazası kapsamında geçerli olan bu kampanya, normal mağazaya yansır mı bilinmez ancak zaten ülkemizde artış gösteren Mac bilgisayar satışlarına etki edebileceği, tahmin edilenler arasında yer alıyor. Ayrıca kampanyanın bitiş tarihi de açıklanmamış durumda.

:: Apple’ın bu hediye kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Mac bilgisayar satışlarını etkiler mi?

    Haberin Devamini Oku >>

    Yorum Yaz
    UA-58726604-1