MENÜ

LG WebOS SmartTV+ 50LF650V İncelemesi

274 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
LG WebOS SmartTV+ 50LF650V İncelemesi

Telefonlar akıllandıktan sonra hayatımızda yoğun olarak kullandığımız televizyonlar da akıllanmaya başladılar. Akıllı televizyonlar artık uzun zamandır piyasada bulunuyor. Şimdiki akıllı televizyonlar ise ilk nesil sürümlere göre çok daha yetenekli ve akıllı.

LG’nin WebOS 2.0 platformu, akıllı televizyon deneyimini bir adım daha öteye çıkartıyor. Televizyonun menülerdeki arayüzleri olsun, geçiş efektleri olsun, uygulamaların çalışma hızı olsun oldukça başarılı ve akıcı. Ayrıca uzun bir süreden sonra beğendiğim ender akıllı televizyon arabirimi olduğunu da kabul etmem gerekiyor. WebOS 2.0 gerçekten başarılı bir akıllı televizyon platformu olarak yoluna devam ediyor.

Özellik bakımından zengin

Dahili dijital TV alıcısı bulunan LG 50LF650V, 3 adet USB, 3 adet HDMI, WiFi ve RJ45 gibi özelliklere sahip.

Hem kablolu hem de kablosuz pek çok teknolojiyi destekleyen televizyonu satın aldıktan sonra, harici bir dijital tv alıcısı almanız da gerekmiyor.

Etkileyici görüntü kalitesi

İncelediğimiz bir televizyon. Sonuç olarak televizyondaki en önemli detay ise görüntü kalitesi. LG 50LF650V’nin görüntü kalitesi son derece başarılı.

LG’nin Natural Color teknolojisini destekleyen televizyon, hem canlı hem de gerçekçi renklerle etkileyici bir görüntü bizlere sunuyor.

900 Hz tarama hızına sahip ürün, Full HD çözünürlüğe sahip. 50 inçlik büyüklükte Full HD’nin yeterli bir kalite sunduğunu söylemek de gerekiyor. Ayrıca incelediğimiz üründe 3D desteği de mevcut.

İnceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ekran Boyu: 50 inç 127 cm
Ekran Çözünürlüğü: Full HD
Ekran Tarama: 900 Hz
Akıllı TV Platformu: LG WebOS 2.0
3D Desteği: Var
Dahili TV Alıcısı: Var
USB Girişi: 3 adet
HDMI: 3 adet
WiFi: Var

:: LG’nin yeni televizyonunu nasıl buldunuz?

    Haberin Devamini Oku >>

    Yorum Yaz
    UA-58726604-1