MENÜ

Leonardo Di Caprio yeni Joker olabilir!

43 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Leonardo Di Caprio yeni Joker olabilir!

Suicide Squad filmiyle ortaya çıkan ve Jared Leto tarafından canlandırılan Joker karakteri, DC hayranlarından büyük tepkiler almış ve kötü eleştirilere maruz kalmıştı.

Görünüşe göre bu Joker profilini tek beğenmeyen izleyiciler ya da Batman serisinin hayranları değil. Çünkü Warner Bros.’un Martin Scorsese’nin yapımcı koltuğunda oturacağı yeni Batman filminde Leonardo DiCaprio tarafından canlandırılacak bir Joker karakteri istediği ortaya çıktı.

Yeni Batman çekilecek mi?

Öncelikle böyle bir Batman filminin henüz yalnızca konuşmalardan ibaret olduğunu belirtelim. Zira DC ve Warner Bros.’un önünde henüz bir Batman filmi ile birlikte Suicide Squad 2 gibi yapımlar bulunuyor. Bu filmlerde Joker karakterini Jared Leto’nun canlandıracağı da biliniyor.

17-09/05/joker-batman-leonardo-dicaprio-sdn-shiftdelete2.jpg

Zaten ortaya çıkan bu haberlere Jared Leto’nun da oldukça şaşırdığını ve sinirlendiğini belirtmemiz gerekiyor. Süper kahraman filmlerinde böyle bir kararın alındığı çok nadir görüldüğü için şimdilik Joker olarak Jared Leto’yu görmeye devam edeceğimizin altını çizelim.

Ayrıca Warner Bros.’un böyle bir filmin çekilmesini istemesi de yeterli değil. Projenin yapımcılığı için Martin Scorsese’yi ayarlamaları ve ardından da Joker karakterini kabul etmesi için Leonardo DiCaprio ile görüşmeleri gerekiyor.

:: Sizce Joker karakterini kim canlandırmalı?

SDN – ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
UA-58726604-1