MENÜ

İşte Apple’ın Uzay Üssü!

214 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
İşte Apple’ın Uzay Üssü!

Apple’ın California’da 2013 yılında yapımına başladığı ve Apple kurucusu Steve Jobs’ın da tasarımına katkıkda bulunduğu uçan daire konseptli Campus 2’nin inşasının yapımına meraklı gözlerle birlikte devam ediliyor. Apple’ın yeni kampüsü, Campus 2’nin inşaatı tamamlandığında, yaklaşık 13.000 kişinin çalışabileceği ve enerjisini de tamamen yenilenebilir kaynaklardan karşılayacak çevre dostu bir kampüs inşa edilmiş olacak.

:: En Çok Kullanılan iPhone Modelleri

Apple Campus 2, misafirleri de için özel bir şekilde inşa edilecek ve kampüs alanında 300 bin metrekarelik araştırma merkezi ve 1000 kişilik bir oditoryum da bulunacak. Kampüs inşaatının tamamlanmasının ardından Apple’ın lansmanlarının da artık yeni kampüs içerisinde gerçekleştirilmesi de planlanıyor. 

Apple Campus 2’nin yeni 4K videosu!

Apple’ın yeni kampüsü, Campus 2’nin inşaat alanından yeni görüntüler de gelmeye devam ediyor. 6 Eylül’de Emory Peterson tarafından drone ile çekilen, 4K çözünürlükteki videoda kampüs inşaatının önemli bir ölçüde tamamlandığı görülüyor. Apple’ın yeni kampüsünün 2016 yılının sonuna kadar tamamlanması ve 2017 yılında ise Apple ofislerinin Campus 2’ye taşınması bekleniyor.

:: Apple’ın yeni kampüsü ile ilgili düşünceleriniz neler?

    Haberin Devamini Oku >>

    Yorum Yaz
    UA-58726604-1