MENÜ

iPhone X için uzun süre beklemek gerekebilir!

38 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
iPhone X için uzun süre beklemek gerekebilir!

Apple’ın bu yıla özel telefonu olan iPhone X‘in üretim sürecinin sıkıntılı olduğundan daha önceki haberlerimizde bahsetmiştik. KGI Securities’in güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo, iPhone X’in günlük 10.000 ünitenin altında üretildiğini iddia ediyor.

iPhone X için uzun süre beklemek gerekecek!

Bugünkü özel etkinlikte tanıtılacak olan iPhone X ile ilgili hemen hemen her şeyi biliyoruz. Apple, sürpriz yapmazsa 5.8 inçlik neredeyse çerçevesiz OLED ekrana sahip, 3D yüz tanıma özellikli, kablosuz şarj destekli bir iPhone modeli karşımıza çıkacak.

17-09/11/iphone-x-1505145842.jpg

KGI analisti Kuo, premium özelliklere sahip iPhone X’in tedarik sorunlarından kaynaklı olarak günde 10.000 ünitenin altında üretildiğini iddia ediyor. Kuo, özellikle Blush Gold renginin sınırlı sayıda üretileceğini belirtiyor.

Analist, altın renkli iPhone X’in siyah ve gümüş renge göre daha geç satışa sunulabileceğini öne sürüyor. Kuo, iPhone X’te daha estetik bir tasarım sağlayabilmek için bütün renk seçeneklerinde ön yüzün siyah olacağını belirtiyor. Böylece gümüş ve altın renklerinde de ön taraftaki kamera ve sensörlerin yer aldığı kısım biraz olsun gizlenmiş olacak.

Apple’ın 12 Eylül etkinliği Türkiye saati 20.00’de başlıyor. iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, LTE destekli Apple Watch, AirPods 2 ve 4K video destekli Apple TV‘nin tanıtılması beklenen etkinliği SDN farkıyla sizlere aktaracağız.

:: iPhone X’i satın almayı düşünüyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
UA-58726604-1