MENÜ

GTA Online İçin Yeni Mod Duyuruldu

349 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
GTA Online İçin Yeni Mod Duyuruldu

Rockstar games GTA Online oyununun PC platformuna gelişinin 1. yıldönümünü kutlamak için çeşitli etkinlikler hazırlıyor. Birinci yıldönümü şerefine hazırlanan güncelleme ile oyuna yeni bir mod ilave edilecek. GTA Online Inch by Inch Adversary ismi verilen bu mod ile oyuncular takımlar halinde mücadele edecek. Oyunun ana prensibi verilen bir paketi rakip takımın bölgesine bırakmak. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta paketi taşıyan oyuncu silah kullanamayacağı için takımın diğer üyeleri paketi taşıyan oyuncuyu korumak durumunda kalacaklar. 12 nisan tarihinde yayınlanacak olan bu mod ayrıca 14 nisan tarihine kadar iki kat para hediyesi ile oyuncuları karşılayacak.

rapidminivan-min

Bu güncelleme ile oyuna eklenen bir diğer içerikte Vapid Minivan isimli bir araç. Bu aracı modifiye ederek çete üyelerinin kullanımına uygun hale getirebiliyoruz. Bu araçta inch by inch adversary modu ile birlikte 12 nisanda yayınlanacak.Yeni gelen içeriklerin yanısıra Ammu-Nation’daki tüm uzun menzilli silahlarda %25, bu silahların aksesuarlarında %50, pompalı tüfeklerde %40 ve pompalı tüfek aksesuarlarında %30 indirim bulunuyor. Ayrıca zırhlar da %50 indirimde.

GTA Online yeni mod Inch by Inch ve diğer güncellemeler 12 Nisan 2016 tarihinde oyuna gelmiş olacak. Bu güncelleme sadece PC için değil PS4 ve Xbox One içinde geçerli olacak.

Yorum Yaz
UA-58726604-1