MENÜ

Gear Fit 2 Pro Türkiye fiyatı açıklandı!

25 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Gear Fit 2 Pro Türkiye fiyatı açıklandı!

Samsung’un geçtiğimiz hafta düzenlenen IFA 2017 kapsamında tanıttığı yeni akıllı bilekliği Gear Fit 2 Pro, ülkemizde ön siparişe açıldı. SamsungWA üzerinden ön siparişe açılan akıllı bilekliğin fiyatı da böylece ortaya çıkmış oldu.

İşte Samsung Gear Fit 2 Pro Türkiye fiyatı!

Samsung’un yeni nesil akıllı bilekliği Gear Fit 2 Pro, şirketin ülkemizdeki çevrimiçi satış sitesi üzerinden ön siparişe açıldı.

799 TL fiyat etiketiyle listelenen Gear Fit 2 Pro, 4 farklı şekilde satın alınabiliyor. 2 Farklı kayış kombinasyonuna ek olarak uzun veya kısa kayış seçeğiyle satın alabileceğiniz Gear Fit 2 Pro, 17 Eylül tarihinde teslimatlara başlayacak.

 17-09/09/gear-fit-2-pro-2-1504966008.PNG

Bunun haricinde ön sipariş verenlere birde hediyesiyle gelen akıllı bileklik, Samsung’un Level U Flex adındaki kablosuz kulaklığına ücretsiz sahip olmuş olacaklar.

Kavisli bir ekrana sahip olan akıllı bileklik 50 metreye kadar suya dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. 4 güne varan batarya ömrüyle kullanıcıların beğenisini kazanan Gear Fit 2 Pro, bünyesinde dahili GPS, kablosuz hızlı şarj ve yenilenen kayış tasarımıyla çok daha konforlu bir spor aksesuarı olmayı hedefliyor.

:: Gear Fit 2 Pro’nun fiyatını nasıl buldunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
UA-58726604-1