MENÜ

Galaxy Note 8 için yeni Gear VR geliyor!

68 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Galaxy Note 8 için yeni Gear VR geliyor!

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliği kapsamında son dönemde akıllı telefon dünyasının odak noktası haline gelen ve üst seviye donanımı ile dikkat çeken Galaxy Note 8 modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Note serisinde yıllardır 5.7 inç büyüklüğünde ekranlara yer veren Samsung’un, Galaxy Note 8 ile birlikte 6.3 inç büyüklüğünde bir ekrana geçiş yapması, Gear VR gibi birçok aksesuarın yenilenmesine neden oldu.

Yeni Gear VR, Galaxy Note 8 ile uyumlu!

Yeni Gear VR‘ın, Galaxy Note 8 uyumluluğu dışında maalesef önceki sürümlere kıyasla herhangi bir farkı bulunmuyor.

Samsung’un Galaxy S8 serisi için hazırladığı Gear VR modelinde ileriye dönük bir uyumluluk sunmaması kullanıcılar tarafından eleştirilirken, ürünün 129.99 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı açıklandı.

17-08/24/samsung-gear-vr-galaxy-note-8-sdn-02.jpg

Galaxy S8, Galaxy S8 PlusGalaxy S7Galaxy S7 edgeGalaxy S6Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Plus ve Galaxy Note 5 modelleriyle de uyumlu bir şekilde çalışabilen yeni Gear VR, 15 Eylül’den itibaren raflarda yerini alacak.

Yeni Gear VR, Galaxy Note 8 için hazırlanan hediye kampanyalarının hiç birine dahil edilmezken, Samsung’un lansman boyunca sanal gerçeklik konularına fazla odaklanmaması dikkatlerden kaçmadı.

Bu arada Galaxy Note 8’in şirket tarafından resmen onaylanmasa da Google DayDream ile uyumlu olduğunu da not olarak düşelim.

:: Galaxy Note 8 ve yeni Gear VR almayı düşünüyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
UA-58726604-1