MENÜ

Galaxy A serisi için Infinity Display sürprizi!

69 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Galaxy A serisi için Infinity Display sürprizi!

Infinity Display, bu yılın başlarında Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘ı tanıtması ile ilk defa karşımıza çıkmıştı. Şirket bu ekranı Galaxy Note 8de de kullandı. Güvenilir bir kaynaktan gelen bilgiye göre Samsung Infinity Display’i premium orta sınıf akıllı telefonlara da getirecek.

2018 yılında A serisinde Infinity Display kullanılabilir!

Infinity Display’in özelliği minimal çerçevelere sahip olması ve her iki tarafı da kavisli olması. Böylece ekran-kasa oranı % 80‘in üzerine çıkıyor. Bu yıl tanıtılan bir çok amiral gemi modelinde ekran-kasa oranın bu seviyelerde olması gelecek yıl için orta segment cihazlara da ince çerçeveli ekranların gelebileceğini gösteriyor.

17-08/28/galaxy-a.jpg

LG Q6′nın G6 gibi oldukça ince çerçevelere sahip olması Samsung’un Infinity Display’i A serisine getirmesinde etkili olabilir. Fakat şirketin bu cihazlar için çözünürlüğü Quad HD‘ye yükseltip yükseltmeyeceği belli değil.

Galaxy A serisinin orta segmentte tutunmuş olması Samsung’un bu seriyi daha da geliştirmesini sağlayacaktır. Eğer Infinity Display iddası doğruysa şirket bu ekranı A serisinden en az bir cihazda kullanacak. Galaxy A7 ve A9‘dan (bu yıl yenilenmedi) birinin Infinity Display ile gelmesi bekleniyor. Samsung’un hangi cihazda bu ekrana geçeceğini öğrenmek için Ocak ayını beklememiz gerekiyor.

:: Sizce Samsung A serisinde Infinity Display kullanır mı?

SDN – ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
UA-58726604-1