MENÜ

Clash of clans bilgisayardan oynama

479 defa okunduYorumlanmadı, kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Clash of clans bilgisayardan oynama

Adım 1: İlk olarak yapmanız gereken www.bluestacks.com adresine gitmek olacak. Buraya geldikten sonra bilgisayarınız hangi işletim sistemiyse o işletim sisteminin yazdığı“DOWNLOAD” butonuna tıklamalısınız.

Adım 2: Uygulamayı indirip açtıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda “Continue” yazan yere tıklayarak kuruluma devam edin. Bir sonraki adımda ise karşınıza çıkan ekranda “INSTALL” butonuna tıklayarak kurulumu başlatmanız gerekiyor.

2

3.Adım: Yüklemeyi tamamladığınız zaman karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere gelecektir. Bu pencerede bulunan “TAMAM” butonuna tıklayarak yüklemeyi tamamlayın.

3
 

 

4.Adım: Kurulumu tamamladıktan sonra uygulama otomatik olarak başlayacaktır. Eğer başlamazsa masaüstünde bulunan simgeye tıklayarak uygulamayı açabilirsiniz. Uygulamayı çalıştırdıktan sonrada ekranın sol üst köşesinde yer alan “Search” simgesine tıklayarak arama yerine “Clash of Clans” yazın ve oyunu aratın.

7

5.Adım: Clash of Clans oyununu bulduktan sonra uygulamada yer alan “Yükle” butonuna tıklayarak uygulamayı indirmeye başlayın. Uygulama biraz geç inebilir. Bunun nedeni ise BlueStacks programının bir emilatör olması ve Android mağazası ile iletişim kurarken gecikmelerin yaşanabilmesidir. Ayrıca bilgisayarınızın özelliklerine göre programın performansında değişiklikler olabilir.

Uygulama yüklendikten sonra artık emilatör sayfasının ana ekranında uygulamanızı görebilirsiniz. Uygulamaya tıklayarak oyunu açabilir ve hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

 

Yorum Yaz
UA-58726604-1