MENÜ

Cengizhan 2 Oyun Rehberi

707 defa okunduYorumlanmadı, kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Cengizhan 2 Oyun Rehberi
YayımcıJoygame
DilTürkçe
TürSavaş
PvPVar
Yaş Sınırı
OynanışYüksek

 

HEMEN İNDİRKAYIT OL

 

1200’lü yılların ihtişamlı dönemini ve Moğol Hükümdarı Cengiz Han’ın hikâyesini anlatan bir MMORPG oyunudur. Kylin Games firması tarafından üretilen, Joygame kalitesiyle Türkiye’de yayına başladı. Milyonların oynadığı, dünyanın en popüler 5 ücretsiz online oyunu arasında olan oyunun Çin’deki anlık oyuncu sayısı 800 bini aşıyor!

Oyun renk dağılımı ve oyuna giriş hızlılığıyla dikkat çeken Cengiz Han 2 oyununda Moğol, Pers, Rus ve Türk olmak üzere 4 ırk ve her ırka ait 12’şer sınıf bulunuyor. Her ırkın kendine ait şehirleri bulunan bu oyunda 1200’lü tarihler birebir yansıtılıyor ve haritalar üzerinde de bu şekilde yerleştiriliyor: Türk ırkı haritada Orta Asya’da görüntüleniyor.

Dönemi yansıtan motiflerle detaylandırılan Cengiz Han 2 oyununda şehirlerarası seyahatler sırasında o döneme ait birçok süsleme, heykel ve figüre rastlamak mümkün. Bunların yanı sıra oynanabilirlik ve akıcılık bu oyunun merkezinde yatıyor.

Bir savaş oyunu olmasına karşın oyun içi etkinliklere de fazlasıyla yer yerilen bu oyunda PVEya da PVPsırasında etkinliklere katılabilir, sıralamalarda yer alabilirsiniz.

 

Cengizhan 2 Ekran Görüntüleri

Yorum Yaz
UA-58726604-1