MENÜ

Borderlands 3’ten yeni bilgiler geldi!

34 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Borderlands 3’ten yeni bilgiler geldi!

PAX West sırasında gerçekleştirilen ve artık standart hale gelen “Inside Gearbox Software” paneli sırasında konuşan Gearbox Software CEO’su Randy Pitchford, Borderlands 3 hakkında açıklamalar yaptı.

Gearbox Software neyin peşinde?

Pitchford panele gelen oyunseverlerin neredeyse hepsinin Borderlands 3 hakkında bilgi almak için panelde bulunduğunu bildiğini belirterek, Gearbox Software çalışanlarının yüzde 90’ının Borderlands 3 üzerine yoğunlaştığını açıkladı.

Pitchford’a göre stüdyonun üretim kapasitesinin yüzde 90’ı Borderlands 3’e ayrılmış durumda ve Gearbox Software şu anda tam olarak geliştirmesi gereken yapım üzerinde çalışıyor.

17-09/04/borderlands-3-sdn-shiftdelete.jpg

Yani Pitchford, Gearbox Software panelinde katılan oyunseverlerin hepsinin Borderlands 3‘ün tamamlanmasını beklediğinin farkında. Görünüşe göre yapım ise henüz tamamlanmaktan uzak bir noktada. Çünkü Pitchford açıklamaları sırasında, Gearbox’ın artık bir dağıtıcı firma olduğunu ve bu yüzden tamamlanmamış hiçbir oyun hakkında detaylı bilgi veremeyeceklerinin de özellikle altını çizdi.

Son olarak da Borderlands 3‘ün 1 Nisan 2018 ya da 31 Mart 2019 tarihleri arasında piyasaya sürüleceğinin düşünüldüğünü belirtelim.

:: Borderlands 3’ten neler bekliyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
UA-58726604-1