MENÜ

BMW X7 konsepti büyülüyor!

40 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
BMW X7 konsepti büyülüyor!

Frankurt Uluslararası Otomobil Fuarı 2017 etkinliğinde ilk kez gösterilecek olan BMW Concept X7 iPerformance için gelen görüntüler şimdiden modele hayran bırakıyor. BMW X7 konsepti, şirketin bugüne kadarki en büyük SUV modeli olarak karşımıza çıkıyor.

BMW Concept X7 iPerformance

Alman otomobil üreticisi BMW, bu yeni crossover ile üç oturma sırasına sahip X5 modelinin üstüne çıkmak hedefinde. Hibrit modeli de sunulacak olan X7 öncesinde şirketin yeni 8 Serisi ve Z4 ile oldukça yoğun ve çıtayı yükselten bir dönem geçirmiş olduğunu belirtelim.

17-09/11/bmw-concept-x7-iperformance-otomobil-sdn-02.jpg

Öncelikle BMW tarafından, tescilli böbrek ızgaraların ön tarafta oldukça büyük kullanılmış olması dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca, ekstra ince LED ön farlar ile oldukça agresif bir görünüm sağlanmış. Otomobil, üç sıralı koltuk için sağlanan bolca alan ve büyük tekerleklerle başarılı bir genel profil çiziyor.

Zamanının büyük kısmını otomobilde geçirecek olanlar için iç alanında bolca Teknoloji barındıran X7, güncellenmiş iDrive bilgi-eğlence sistemine de sahip. Her koltuğun arkasında ayrı ayrı eğlence ekranlarının da yer aldığı ve bunlar sayesinde yolcuların şarkı sırası ayarlayabileceğini, navigasyon sistemiyle etkileşime girebileceğini ve diğer ekranlara içerik gönderebileceğini de belirtelim. Ek olarak, tamamen cam tavanın yanı sıra alüminyum, deri ve ahşap detaylar dikkat çekiyor.

17-09/11/bmw-concept-x7-iperformance-otomobil-sdn-03.jpg

BMW Concept X7 iPerformance modelinin güç aktarma organları hakkındaysa pek fazla bilgi verilmiyor. Bu detayları ise fuarda öğrenebileceğiz gibi gözüküyor.

:: BMW Concept X7 iPerformance SUV modelini beğendiniz mi?

SDN – ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
UA-58726604-1