MENÜ

Avea Mobil Ödeme ile Kolay Hesap Ödeyin

224 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Avea Mobil Ödeme ile Kolay Hesap Ödeyin

Avea, Setcard işbirliği ile hayata geçirdiği yeni Avea Mobil Ödeme Servisi ile müşterilerine nakit ya da kredi kartı kullanmadan güvenli bir ödeme alternatifi sunuyor.

Avealılar, Avea Mobil Ödeme Servisi sayesinde Setcard POS cihazı bulunan restoranlarda hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapabilecek. Üstelik müşterilerin Setcardlı olma şartı da aranmıyor.

Hesap ödemek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Avea müşterilerinin, ödemeyi alan restoran çalışanına Avea Mobil Ödeme ile ödeme yapacaklarını belirterek cep telefonu numaralarını iletmeleri yeterli. Ödeme; restoran çalışanının ödeme tutarını ve cep telefonu numarasını Setcard POS cihazına girdikten sonra, Avealı müşterinin cep telefonuna gelen onay SMS’ine onay vermesiyle tamamlanıyor. Böylece, ödeme tutarı faturalı hatlarda müşterinin faturasına yansıtılıyor; faturasız hatlarda ise bakiyesinden düşüyor.

Sadece bu kadar değil

Avealılar’a, Avea Mobil Hesap uygulaması kapsamında QR kodu ile ödeme seçeneği de sunuluyor.  Müşteriler; yemek harcamasına istinaden restoran çalışanının Setcard POS cihazına ödeme tutarını girmesinin ardından, mobil cihazlarındaki Avea Mobil Hesap uygulamasını açarak Setcard POS cihazında ya da POS slip’inde çıkan QR kodu okutarak ödemelerini gerçekleştirebiliyor. QR kod ile ödeme yapıldığında da; hesap tutarı faturalı Avea müşterilerinin faturalarına yansırken, faturasız hat sahibi olanların bakiyesinden düşüyor.

 

:: Herhangi bir operatörün mobil ödeme sistemini kullanıyor musunuz?

    Haberin Devamini Oku >>

    Yorum Yaz
    UA-58726604-1