MENÜ

App Store artık iTunes’ta yok!

108 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
App Store artık iTunes’ta yok!

PC ve Mac için iTunes uygulamasına gelen güncelleme ile birlikte App Store kısmı tarih oldu. iTunes 12.7 sürümüyle sadece müziklere, filmlere, TV şovlarına, podcastlere ve sesli kitaplara odaklanacak şekilde güncellenmiş durumda!

iTunes üzerinden uygulama güncellenemeyecek!

Uygulamaları, kitapları veya zil seslerini eş zamanlayıp iOS aygıtınıza aktarmak için iTunes kullanıyorsanız, bundan böyle bunları bilgisayarınız olmadan yeniden indirmek için iOS’taki yeni App Store, iBook veya Ayarlar’dan Sesler bölümünü kullanmanız gerekecek. Güncelleme sonrası iTunes uygulaması açıldığında da kullanıcıların karşısına bir uyarı penceresi getiriliyor.

17-09/13/itunes-127-pc-mac-sdn-02.jpg

(iTunes’ta artık olmayan App Store görünümü)

iPhone, iPad ve iPod touch için uygulama veya zil sesi eş zamanlama yeteneğini kaybeden iTunes, haliyle kullanıcıları da bir anda böyle bir değişiklikle şaşırttı. Öte yandan bunun kullanıcılar için büyük kolaylık olacağı da ortada.

iTunes uygulamasını temel amacına geri döndüreceği düşünülen bu değişiklik sonrasında, iTunes U içerikleri de Podcast kısmına, internet radyo istasyonları ise müzik kütüphanesi kenar çubuğuna aktarılmış.

iOS veya Mac için iTunes 12.7 indir

:: iTunes 12.7 ile gelen bu değişiklik konusunda siz ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
UA-58726604-1